דלג לתוכן
Borderline
מאמר קודם
נקרא כעת:
קניות לילדים לבית הספר במינימום זמן ומאמץ
מאמר הבא

קניות לילדים לבית הספר במינימום זמן ומאמץ

קניות לבית הספר הן תהליך מתמשך, שמלווה כל הורה לאורך השנה. מקניית הציוד הראשוני בחופש הגדול, רגע לפני שנפתחת שנת הלימודים ועד להשלמות הדרושות כמעט בכל חודש. בין היתר, אנחנו מוצאים את עצמנו עומדים בתורים ארוכים כדי להדפיס חולצות ומדי תלבושת אחידה, לרוב בחנויות שמציעות הדפסה לריכוז של כמה בתי ספר שונים. זמן, מאמץ וגם לא מעט כסף מושקעים במירוץ אחרי החולצה הנעימה והאיכותית, שעליה יודפס סמל בית הספר.

אתר בורדרליין, מציע אלטרנטיבה למסע החיפוש אחר התלבושת האחידה וחולצות בית ספר  וברחבי הארץ. זהו מיזם אינטרנטי מצליח, שצובר תאוצה משנת לימודים אחת לבאה.

איכות ללא פשרות – במחירים אטרקטיביים

אתר תלבושת מבוסס כולו על הצורך הזה בחיפוש פריטי לבוש נעימים ונוחים לילדים, שגדלים ומשנים את מידתם באופן תדיר, ובין הדפסת הסמלים שהופכים את פריטי הלבוש לתלבושת אחידה מתאימה.

באתר תוכלו למצוא פריטים מגוונים, מחולצות טי דרך גופיות ועד לעליוניות וחליפות לבית הספר. כל הפריטים באתר נעימים ונוחים, באיכות חסרת פשרות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לצד המבחר הגדול של פריטים לבניית התלבושת האחידה, מאפשר האתר הדפסה מהירה ויעילה של סמלי בית הספר, לבתי ספר באזורים נרחבים בארץ. סמל בית הספר מודפסת בטכניקה מתקדמת ואיכותית ולכן פותר אותנו מהחלפת התלבושת מדי כמה כביסות. באתר יותר מ-2000 סמלי בתי ספר מכל רחבי הארץ.

רכישה נוחה ומהירה – בלי לצאת מהבית

אתר בורדרליין נולד כדי להפוך את רשימת המטלות בדרך לבית הספר להרבה יותר מהירה לביצוע. ממשק האתר הוא נוח לשימוש, נגיש ומהיר, עם מערכת רכישה נוחה. כל מה שצריך לעשות למעשה הוא להיכנס ולבחור את פריטי הלבוש המתאימים, מתוך קולקציות שמתעדכנות כל הזמן. ניתן ליהנות מנוחות מרבית של רכישה מקוונת ללא סרבולים מיותרים עם הילדים, כמו שרק האינטרנט יודע להציע.

לאחר מכן מגדירים את בית הספר ושולחים את הפריטים להדפסה. פריטי הלבוש מגיעים לאחר מספר ימים עד הבית. עבור מי שמנסה לייעל את ביצוע המטלות לבית הספר ובכלל, מדובר בפתרון אידיאלי. לצד המערכת היעילה נהנים הגולשים באתר ממחירים אטרקטיביים במיוחד. לאחר השוואת מחירים מול חנויות רגילות המציעות הדפסה על מדי בית הספר, ניתן לראות הבדל משמעותי. לצד המחירים הנוחים, ישנו חסכון ברור בזמן, בנסיעות, בדלק, בחיפוש אחר חנייה ועוד.

הסל שלי סגור

הסל שלך ריק כרגע

התחל בקניות

אל תפספסו: הלבשה תחתונה 4+1 מתנה

בחר אפשרויות סגור