דלג לתוכן
Borderline
מאמר קודם
נקרא כעת:
כך תכינו ארוחת עשר מושלמת לבית הספר
מאמר הבא

כך תכינו ארוחת עשר מושלמת לבית הספר

הילדים שלכם חוזרים הביתה באופן קבוע עם כריך נשכח בתיק? כשאתם שואלים אותם מה לשים להם בין שתי פרוסות לחם, הם מתחילים להרהר או להמציא דרישות בלתי הגיוניות?

הרשינו לעצמנו להציע לכם כמה אפשרויות לכריך בית ספר אולטימטיבי:

פשטות

לא יותר משלושה מרכיבים. כאן זו לא מסעדת גורמה. הכריך צריך להיות אכיל, לשמור על צורתו ממש עד הסוף (ולא להתפרק בידיים, כי אז הילד שלכם במקום לאכול, ייאלץ לנקות ולסדר אחריו – מביכוש!). שתי פרוסות, ממרח וירק עושים אחלה עבודה. אפשר גם כמה עגבניות שרי בצד, מלפפון חתוך ו/או תפוח.

לא על לחם לבדו

מי אמר שרק כריך זה סבבה? בשנים האחרונות, ככל שמתעוררת המודעות לתזונה נכונה, יש ילדים שמעדיפים לקחת לבית הספר ארוחת עשר בקופסה. ירקות חתוכים לצד ביצה קשה, פנקייק או קציצת ירק. אפשר לרכוש קופסה אטומה מחולקת בפנים ולשחק אותה בכל פעם בארוחה מושקעת ומזינה, שגם נראית מעולה וגם מעוררת תיאבון אצל הבררנים הגדולים ביותר.

עטיפה

חשוב לא פחות מכל הדברים זה לעטוף את האוכל בצורה נכונה. אם בחרתם בכריך, שימו יחד איתו בשקית הניילון מפית מנייר. בסך הכל, חוץ מלנגב את הפה בצורה מנומסת, מפית נייר יכולה להיות גם מיני-מפה עליה אפשר לאכול בכיף. אם הלכתם על הארוחה בקופסה – תבדקו שהקופסא באמת אטומה וגם תסבירו לילד שלפני שמחזירים אתה לתיק, יש לסגור אותה היטב – כי אף אחד לא רוצה שאריות של אוכל בין דפי חוברת אנגלית, נכון?

שתייה

מים, אל תשכחו מים! ותרו על המיץ או על המשקעות המוגזים, אלה ממש לא מתאימים לבית הספר. מה שכן, תשקיעו בבקבוק מעוצב מדליק, שעושה חשק לשתות ממנו (גם בקבוקים כאלה תוכלו לרכוש אצלנו באתר בלחיצת כפתור אחת!).

עצמאות

תנו לילד לעשות את הכריך לעצמו בעצמו. אתם תופתעו לגלות איזה שילובים מפתיעים וטעימים מסוגלים להרכיב השפים הקטנים האלה. מה שכן, מומלץ להגדיר מראש, שממרח שוקות וסוכריות קופצות זה אחלה, אבל לקחת את העושר הזה לבית הספר פחות נכון. ועל הדרך תוכלו ללמוד איתם קצת על התזונה הנכונה.

ושיהיה בתיאבון!

הסל שלי סגור

הסל שלך ריק כרגע

התחל בקניות

אל תפספסו: הלבשה תחתונה 4+1 מתנה

בחר אפשרויות סגור