דלג לתוכן
Borderline
מאמר קודם
נקרא כעת:
שש דרכים לבילוי מדליק בחופש הגדול
מאמר הבא

שש דרכים לבילוי מדליק בחופש הגדול

הנה אנחנו מגיעים לחודשיים הארוכים ביותר בשנה – החופש הגדול. כדי שהחופש הגדול לא יהפוך לעונש הגדול עבור ההורים ולשעמום הגדול עבור הילדים, חשבנו להציע לכם עוד כמה אפשרויות בילוי לא רק מעניינות ומרתקות, אלא גם נוחות לכל כיס (ותסכימו איתנו, הוצאות זו החולייה החדשה של חודשי יולי אוגוסט!).

ים!

תחשבו על זה – גם במחיר של קילוגרמים של חול שיחזרו אתכם הביתה, הים עדיין יישאר הבילוי האולטימטיבי לחופש. תקפידו על כמה כללי בטיחות: להגיע לים מוקדם בבוקר או בשעות אחה"צ, להשתמש בקרם הגנה, להתרחץ במקומות המותרים לכך ולהישמע להוראות המציל – והנה, כולם נהנים (ונשאר כסף לקנות קרטיב או גלידה במחיר מופקע מהאיש עם תיבת קלקר).

יבשה!

שימו נעליים נוחו, קחו מים וצאו לדרך. כל אחד יכול ליום אחד להפוך לתייר בעירו. שוטטו ברחובות העיר, תקראו שלטים, תחפשו במפה מסלולים מנקודה לנקודה, אפשר גם לנסות לשחק בחפש את המטמון. אגב, זה עובד גם בעיר אחרת.

תנועה!

בשביל מה יש רכבת ישראל אם לא לטייל בה? חכו לשעות של אחרי העומס של הבוקר, תפסו לכם מקום בקרון הממוזג וסעו. סעו לחיפה, תל אביב, ירושלים, באר שבע, תראו את הנופים בדרך, שחקו במשחקים, פתרו תשבצים – תאמינו לנו, הנסיעה ברכבת זאת חוויה מושלמת, במיוחד לילדים צעירים. גם אם במשך השבוע אתם נוסעים ברכבת לעבודה, הנסיעה בשביל הפאן תראה לכם את הקרונות של הרכבת מזווית שלא הכרתם.

מזגן!

אין שום דבר פסול בלהישאר מדי פעם בבית ולעשות לעצמכם יום מזגן. משחקי קופסה, ערכות יצירה, בישולים ביחד כל המשפחה, שירים, ריקודים – כל דבר שאפשר לעשות בארבע קירות ותמיד דחיתם מפאת חוסר זמן.

מסיבת ממתקים!

עצה שרופאי שיניים פחות מתחברים אליה. גם אם אתם מקפידים לא להכניס הביתה ג'נק פוד, מותר מדי פעם לעשות זיגזג ולחגוג. קודם על מדפי הסופר – כן, שם, איפה שהמרשמלו, ביסלי, במבה, סוכריות טופי ועוד דברים שרק הדמיון הפרוע שלכם יכול לחשוב עליהם.

לא לישון כל הלילה!

שימו לב, מתאים בעיקר להורי מתבגרים שכבר לא רגילים להשכים קום עם ציוץ ראשון של ציפורים. נשארים ערים עד מאוחר. כמה מאוחר? כל הלילה. רואים טלויזיה, קוראים ספר, משחקים במחשב ואז – יחד רואים את השמים מתבהרים, השמש מפציעה ואז חוזרים לישון. כמעט ליום שלם (סוד סודי: גם אם תבטיחו לילד שמותר לו לא לישון כל הלילה, רוב הסיכויים שבשעה 11 הכי מאוחר הוא כבר יתקפל בעצמו מעייפות, אבל מה? אתם יצאתם הורים מושלמים!)

הסל שלי סגור

הסל שלך ריק כרגע

התחל בקניות

אל תפספסו: הלבשה תחתונה 4+1 מתנה

בחר אפשרויות סגור