דלג לתוכן
Borderline
מאמר קודם
נקרא כעת:
קניות לבית ספר - מה שכל ילד צריך שיהיה לו
מאמר הבא

קניות לבית ספר - מה שכל ילד צריך שיהיה לו

ציוד לבית ספר הוא נושא בו מדובר רבות, כאשר ישנו ציוד הכרחי וישנו ציוד מותרות. כל משפחה על ילדיה מחליטים מה בדיוק כדאי לרכוש לשנה הבאה בבית הספר, ולמרות זאת לפניכם כל הציוד ההכרחי לתלמיד.

עוד שנה עוברת ועוד שנה חולפת והילדים חוזרים לבית הספר ועולים כיתה. ולמרות חוק חינוך חובה חינם, ישנו ציוד בסיסי אותו יש לקנות ועליו לא ניתן לוותר והוא ישמש את הילדים לכל אורך השנה. מה כל ילד צריך שיהיה לו? ואילו פריטים הם ממש בגדר חובה?

תיק גב, תיק גב

כאשר רוכשים תיקי גב לתלמיד, רצוי שאלה יהיו תיקי הגב האולטימטיביים, כאלה המיוצרים על ידי חברה בעלת שם, וותק ומוניטין או במילים פשוטות - תיקי מותג. התיקים חייבים להיות גדולים ומרווחים דיים על מנת להכיל את כל הציוד, כלומר הפרקטיות חשובה מאין כמותה, אבל למרות שהילדים דורשים תיקים מעוצבים, חייבים לשים דגש גם על נושא הנוחות. מומלץ לרכוש תיק שיתאים גם לבית הספר אך גם למטרות אחרות כמו טיולים בחיק הטבע, תיק גמיש המותאם לכל צורך ומטרה. תמיד מומלץ לרכוש תיקים אמינים, נוחים ויעילים, כאלה שלא יכבידו על גבו של הילד ובד בבד יהיו נוחים לנשיאה.

חולצות לבית ספר – כבר לא סתם תלבושת אחידה

כיום חנויות בגדים שונות מציעות מבחר מרשים של חולצות לבית ספר. חולצות עם פתח עגול, חולצות עם פתח V, חולצות צמודות יותר לבנות ואווריריות יותר לבנים ועוד. במידה ויש תלבושת אחידה בבית הספר, הרי שצריך להצטייד בחולצות מבעוד מועד כאשר בקיץ אנו רוכשים חולצות קצרות, רצוי ממאה אחוז כותנה על מנת למנוע הזעה, בסתיו ובאביב חולצות דקות ארוכות שרוול ומגוון קפוצ'ונים שניתן להסיר בקלות ובתקופת החורף יש להצטייד בחולצות עבות במגוון צבעים אופנתיים.

הדפסת סמל בית ספר על החולצה

רוב בתי הספר בארץ מחייבים להגיע ללימודים עם חולצות עליהן מוטבע סמל בית הספר. גם את הסמלים הללו ניתן למצוא בשלל ווריאציות וצבעים, לרוב הצבעים הנפוצים הם שחור ולבן, בהתאם לצבע החולצה, אך ניתן גם למצוא סמלים צבעוניים, סמלים בצבע כסף ועוד. לרוב את הסמלים ניתן להדפיס במגוון רחב של חנויות, אלו מאפשרות הן לקנות חולצות ולהדפיס עליהן בחינם והן להביא חולצות ממקום אחר ולהדפיס עליהן סמל בית ספר בעלות סמלית.

ציוד נוסף לבית הספר

ברוב במקרים לפני תחילת הלימודים מקבלים רשימה מאוד מדויקת מהמורה המחנכת הכוללת את כל הציוד הנחוץ לשנת הלימודים. לצד הציוד הבסיסי כמו קלמר, מחברות, עפרונות, מחדדים, מחקים, טושים וגירים, מחשבון, יומן, קלסרים ועוד, יש המגדילים לעשות ורוכשים מחשב נייד ללימודים. כיום ניתן למצוא מבחר מחשבים ניידים קומפקטיים יותר המתאימים במיוחד לבית הספר ובמחירים סבירים בהחלט.

אין ספק שישנו היצע נרחב של מוצרים לבית הספר וחלקו הגדול מאוד הכרחי. כדי להגיע לבחירה המתאימה לצרכים ולסדר גודל התקציב ערכו רשימה ואתה הגיעו אל החנויות הקרובות לאזור מגוריכם.

הסל שלי סגור

הסל שלך ריק כרגע

התחל בקניות

אל תפספסו: הלבשה תחתונה 4+1 מתנה

בחר אפשרויות סגור