דלג לתוכן
Borderline
מאמר קודם
נקרא כעת:
קניות לבית הספר – טיפים לקנייה נכונה
מאמר הבא

קניות לבית הספר – טיפים לקנייה נכונה

ילדים בבית הספר ובגן מביאים איתם הוצאות לא קטנות. בית הספר מכתיב לנו רשימת ציוד ארוכה, תלבושת אחידה בבית הספר ושאר הוצאות שאנחנו כהורים נדרשים לשאת. איך אפשר להקל על ההוצאה ולהתנהל בצורה נכונה מבלי לשבור חסכונות, להנות ממלתחה נוחה ועשירה לאורך השנה ולספק לתלמיד שבמשפחה את כל מה שהוא צריך כדי להרגיש בנוח בבית הספר?

הנה כמה טיפים עבורכם שיסייעו לכם בקניות לבית הספר:

1. הקצו תקציב קבוע לבגדים

ידיעה מראש חוסכת לנו לא מעט כסף. בגדים לבית הספר הם הוצאה לאורך כל ימות השנה, זאת משום שהבגדים עלולים להתלכלך, להיהרס או פשוט להיות במידה הלא נכונה לאחר שהילד גדל מעט. לכן כדאי להקצות מדי חודש או חודשיים סכום קטן לעדכון המלתחה.

2. אל תקנו הכל בבת אחת

הורים רבים מחליטים לקנות כמות גדולה של בגדים לבית הספר מתוך מחשבה שלא יצטרכו לקנות לאחר מכן עוד ביגוד. זוהי טעות. כדאי לחלק את הקניה למספר פעמים לאורך השנה, כך שלא תבזבזו כסף על פריטים שאין בהם צורך. כדאי לעשות הדפסת חולצות אחדות לקיץ ולאחר מכן לחזור ולהדפיס נוספות לחורף, לפי הצורך המתעורר ולא מראש.

3. השקיעו בבגדים חלקים שקל לשלב עם פריטים נוספים –

בין אם יש תלבושת אחידה בבית הספר או שמדובר בבית ספר ללא לבוש מיוחד, העדיפו חולצות חלקות על פני חולצות עם הדפסים, במיוחד אם מדובר בהדפסים שאופנתיים כרגע. מה שאופנתי וטרנדי החודש יכול להשתנות לחלוטין בהמשך השנה. חולצות פוטר חלקות משתלבות עם כל ג'ינס בחורף ואילו טי שירט חלקה בקיץ מתאימה לכל מכנס קצר או חצאית.

4. קנו במקום שמציע מבצעים באופן קבוע

החליפו את הבוטיקים הטרנדיים במקומות שמציעים מבצעים באופן קבוע. היום אפשר לערוך קניות לבית הספר של חולצות, גופיות ומכנסיים דרך אתרי אינטרנט מתמחים, לקבל את הכל הביתה ולחסוך כסף. בנוסף, ישנן חנויות שמתמחות בבגדים מוזלים ובהן אפשר לקנות פריטים רבים מבלי להוציא הון תועפות.

5. ערכו השוואת מחירים לפני כל קנייה

חנויות רבות נבדלות במחירים שלהן, גם כאשר מדובר בקניית חולצות חלקות או הדפסת חולצות לבית הספר. לפני כל קנייה כדאי לבדוק מה מציעות החנויות באזור. בנוסף, יש חנויות שמציעות הדפסת חולצות דרך האינטרנט לבתי ספר נבחרים. כדאי לבדוק מהם התנאים בכל אחת מהאפשרויות האלו לפני שיוצאים למסע הקניות שלכם.

באתר בורדרליין תמצאו שפע של בגדים במבצעים מיוחדים שמתאימים לילדים בבתי ספר יסודיים ובתיכון. מחולצות פוטר חלקות דרך חולצות טי חלקות ועד לעליוניות וקפוצ'ונים. בנוסף ניתן לבצע הדפסת חולצות דרך האתר ולחסוך כך בעלויות הקניות לבית הספר.לבדוק מה מציעות החנויות באזור. בנוסף, יש חנויות שמציעות הדפסת חולצות דרך האינטרנט לבתי ספר נבחרים. כדאי לבדוק מהם התנאים בכל אחת מהאפשרויות האלו לפני שיוצאים למסע הקניות שלכם.

אנחנו מזמינים אתכם להיכנס ולהנות ממבצעים מיוחדים, מגוון רחב של צבעים ואפשרויות וחסכון כספי מובטח בכל קנייה.

הסל שלי סגור

הסל שלך ריק כרגע

התחל בקניות

אל תפספסו: הלבשה תחתונה 4+1 מתנה

בחר אפשרויות סגור