דלג לתוכן
Borderline
מאמר קודם
נקרא כעת:
סוגים וגזרות של תלבושת אחידה לבית הספר
מאמר הבא

סוגים וגזרות של תלבושת אחידה לבית הספר

עוד רגע מגיעה שנת הלימודים והקניות לבית הספר בשיאן. בין שלל הפריטים שאנחנו רוכשים לילדים בתחילת השנה אנחנו קונים ביגוד חדש שישמש אותם במהלך השנה. תלבושת אחידה לבית הספר אמנם חוסכת לא מעט כסף על קניית מותגים ופריטים ייחודיים, אבל היא עדיין מאפשרת לנו מרחב תמרון אופנתי.

היום אפשר למצוא תלבושת אחידה לבית הספר במגוון גזרות ואפשרויות ולתכנן קניות לבית הספר שכוללות מלתחה שלמה שיכולה לשמש את הילדים בבית הספר. אז אילו סוגים של תלבושת אחידה מוצעים כיום?

חולצות חלקות:

הדפסת חולצות לבית הספר היא משימה שמוטלת כמעט על כל אמא בדרך לשנה החדשה. בכל בית ספר שיש בו תלבושת אחידה החולצה היא למעשה הסמל המובהק ביותר לכך. חולצות חלקות הן הבסיס בדרך כלל לתלבושת האחידה ועליהן מדפיסים את סמל בית הספר. לרוב על החזה. ניתן לבחור בין לא מעט צבעים וגוונים ובין חולצות לבנים או לבנות. 

חולצות פוטר:

כשמגיע החורף אנחנו רוכשים לילדים בדרך כלל תלבושת אחידה לבית הספר שהיא חורפית יותר וחמימה מספיק כדי לצאת איתה בבוקר אל היום. חולצות פוטר מספקות את החום ועוזרות לעבור את החורף בשלום. היום אפשר להדפיס את סמל בית הספר על חולצות פוטר חלקות שמתאימות לכל גיל ומגיעות במגוון מידות וצבעים.

חולצות ספורט:

חולצות הספורט מספקות מענה בשיעורים המיוזעים של בית הספר ואחר כך אפשר להחליף אותן בחולצות רגילות ולהכניס לתיק. כדאי לרכוש מראש מספר חולצות ספורט ולהדפיס עליהן את סמל בית הספר לפי הכללים הנהוגים בכל בית ספר.

קפוצ'ונים

פתרון מעולה לעונות המעבר ולחורף כשצריך עוד שכבה מעל לבגדים. קפוצ'ונים עם סמל בית הספר ניתן להדפיס בכל אתר המתמחה בהדפסת חולצות לבית הספר. מהניסיון שלנו כדאי לרכוש כמה קפוצ'ונים כי הילדים נוטים להוריד אותם ולשכוח אותם בכל מיני פינות של בית הספר.

חולצות לבנות

חולצות לבנות שונות בגזרתן מהחולצות שקונים לבנים. חולצות הטי החלקות של הבנות מעוצבות בגזרה עדינה יותר בעוד שחולצות לבנים בעלות מבנה מרובע ושרוולים מעט יותר ארוכים. אפשר למצוא חולצות לבנות במגוון גזרות מחמיאות ובצבעים עדינים.

המגוון הגדול של בגדים שונים שאפשר להדפיס עליהם את סמל בית הספר הופך את כל הרעיון של תלבושת אחידה ללא נורא בכלל. עבור ההורים מדובר בחסכון כספי משמעותי, מכיוון שהילדים לובשים לבית הספר בגדים בסיסיים שאפשר לרכוש בעלות נמוכה יותר מאשר מותגים ייחודיים.

תלבושת אחידה לבית הספר אפשר לרכוש בחנויות המתמחות בהדפסת חולצות לבתי ספר, אך משתלם יותר לבצע את הקנייה במקום אחד, דרך האינטרנט ולהדפיס את סמל בית הספר דרך האתר. הבגדים נשלחים לבית על ידי שליח וכך אתם חוסכים עוד מטלה בדרך לשנת הלימודים החדשה.  

הסל שלי סגור

הסל שלך ריק כרגע

התחל בקניות

אל תפספסו: הלבשה תחתונה 4+1 מתנה

בחר אפשרויות סגור