דלג לתוכן
Borderline
מאמר קודם
נקרא כעת:
המרדף אחרי מתנת סוף שנה מושלמת
מאמר הבא

המרדף אחרי מתנת סוף שנה מושלמת

בערך אחרי חופשת פסח ועד ההורים בכיתה שלכם מתחיל להיות אחוז דיבוק בכל הנוגע לתכנון קניית מתנות סוף שנה – אוספים כסף, מוציאים מכתבים רשמיים, עושים שיחות ועידה להתייעצות: הכל כדי להגיע לסוף שנת הלימודים עם מתנה מושלמת למחנכת ושאר המורים שדאגו להשכיל ולחנך את הבייבי שלהם.

באמת, מה קונים לאנשים שיש להם כבר עשרות ספלים "למורה הטובה ביותר" וסטים של טיפוח? חשבנו להציע לכם אפשרויות פשוטות ומועילות שיתאימו גם למאותגרי התקציב (אגב, עצות שלנו מתאימות גם להורים מן המניין, אשר רוצים לקנות למורה או לגננת מתנה אישית):

העיקר הכוונה

במקרה הזה זו לא מילה ריקה. המורים המורות משקיעים את כל כולם בילדים שלכם במשך כל שנת הלימודים. מחווה קטנה וסמלית תספיק כדי להביע את תודתכם. אפשר ללכת על מחזיק מפתחות מיוחד, כיסוי לטלפון נייד, עט מדליק או יומן לשנה הבאה.

ספרים, רבותיי, ספרים

לא במקרה סוף שנת הלימודים מתוזמן עם שבוע הספר. לא, באמת, אם חשבתם לקנות ספר ביוני, לרוב תתקלו במבצעים מטורפים, גם על הספרים החדשים ביותר. אבל גם אם לא תלכו על החדש, תקנו למורה את הספר האהוב עליכם. וכשאתם מעניקים לו את המתנה – פשוט תגידו לו את זה. אנשים אוהבים לקבל מתנות "אישיות" כאלה.

שוברי מתנה

הצלחתם לאסוף סכום כסף מכובד מכל הכיתה? אתם יכולים לפנק את המורה האהובה בשובר מתנה לטיפול פנים, ספא או אולי כרטיסים לסרט. לא מומלץ במקרים כאלה ללכת על שוברי מתנה לרשתות הלבשה, גם אם אתם יכולים לנחש מה המורה אוהבת או לרמוז לה על הצורך לשפר מעט את הטעם שלה בבגדים.

טאצ' אישי

כי בלעדיו אף מתנה לא תהיה מיוחדת. שבו עם ילדכם, תכתבו יחד ברכה מושקעת, אולי שיר או סיפור, או פשוט תודה מאוירת. אלה הדברים שהכי נוגעים ללב, בדוק. גם אם המורה ראתה במהלך השנה עשרות אלפי עבודות יצירה וציורים של הילד שלכם – היא תבין את המחווה, על בטוח.

הסל שלי סגור

הסל שלך ריק כרגע

התחל בקניות

אל תפספסו: הלבשה תחתונה 4+1 מתנה

בחר אפשרויות סגור