דלג לתוכן
Borderline
מאמר קודם
נקרא כעת:
דברים שצריך לקחת בחשבון לקראת חזרה לבית הספר
מאמר הבא

דברים שצריך לקחת בחשבון לקראת חזרה לבית הספר

התקופה שבסוף חודש אוגוסט היא מרגשת ומיוחדת - תקופת החזרה לבית הספר. ישנן לא מעט הכנות לקראת החזרה וצריך לארגן את החפצים, לקנות חפצים חדשים, להכין מראש את הספרים וחוברות הלימוד וכמובן לבדוק האם החולצות של התלבושת האחידה עדיין מתאימות במידה או שצריך להתחדש ולקנות חולצות חדשות. כל החנויות המתמחות בצעצועים או בציוד משרדי מגדילות את המלאי של כל החפצים הדרושים לבתי הספר והגנים וכך יכול כל ילד לבחור את הציוד שבו הוא מעוניין.

ציוד הדרוש לבית הספר

כאשר מדברים על ציוד של חזרה לבית הספר ישנם כמה סוגים של ציוד - הציוד שהתלמיד לוקח עמו ליום הלימודים - ילקוט ובתוכו מחברות, ספרים, חוברות, קלמר עם עפרונות, מחק ומחדד וגם קופסת אוכל עם ארוחת העשר ובקבוק מים. בנוסף לציוד זה יש את הציוד שיש להכין עבור התלמיד בבית - כיסא, שולחן כתיבה או שולחן שעליו יהיה ממוקם המחשב שבו עושה התלמיד שימוש יומיומי. על ציוד פריטי ריהוט אלה יש לשים דגש ולבדוק היטב את הסוג שקונים.

חשוב מאד להקדיש תשומת לב רבה בעת בחירת שולחן מחשב - מאיזה חומר עשוי השולחן, מה המידות שלו, מה אמור להיות מונח עליו מלבד מחשב וספרי לימוד והאם מדובר בשולחן בלבד או גם בספריה ומדפים המחוברים אליו כיחידה אחת. חשוב לדעת את הפרטים האלה בטרם הקנייה על מנת שהשולחן יהיה נוח וישיג את המטרות שלו - הנחת מדפסת, מקלדת או רמקולים בנוחות וללא צפיפות. כדאי שהילד יגיע עם ההורים לבחור את הכיסא והשולחן כדי לבדוק שהרהיטים יהיו לו נוחים ומתאימים לגובה ולמשקל שלו.

התלבושת האחידה

בשנים האחרונות ישנה הנחייה מערכתית של לבישת חולצות אחידות לבתי הספר. החולצות צריכות להיות חלקות בכל צבע רצוי ואהוב על הילד ושיהיה מודפס עליהן סמל בית הספר. כך מגיעים כל התלמידים אל יום הלימודים בכל בתי הספר בארץ - בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ובתי ספר תיכוניים. כך ניתן לוודא לבוש אחיד עבור כל שכבות האוכלוסייה ללא הבדלי מעמדות, הכנסה כספית וכמובן ללא לבוש מנקר עיניים או ראוותני מדי.

החשיבות של שמירה על החפצים

בשוק ישנם כיום סוגים שונים של מדבקות המיועדות להדבקה על כל החפצים ורשימת שמו של התלמיד שלו הם שייכים. כך קל לעקוב אחר הימצאות כל החפצים בתיק או בקלמר ולשמור ששום דבר לא הולך לאיבוד. בעזרת המדבקות ניתן גם להבדיל בין חפצים דומים של כמה תלמידים. ישנן מדבקות מעוצבות עם ציורים של דמויות מפורסמות ואהובות או כאלה המעוצבות עם שמו של התלמיד אך העיקר להקפיד להשתמש בהן על מנת שכל הציוד יחזור הביתה.

הסל שלי סגור

הסל שלך ריק כרגע

התחל בקניות

אל תפספסו: הלבשה תחתונה 4+1 מתנה

בחר אפשרויות סגור