דלג לתוכן
Borderline
מאמר קודם
נקרא כעת:
איך לסדר את תיק בית הספר בקלות ובכיף – חמישה טיפים
מאמר הבא

איך לסדר את תיק בית הספר בקלות ובכיף – חמישה טיפים

איך גורמים לתיק בית הספר לא לשקול כמו שק מלט ממוצע? איך לשמור עליו מלהפוך לבית קברות לכריכים שנשכחו? תיק בית ספר זה אחת הרוטינות היומיומיות המשעממות, אך חשובות ביותר. בואו נראה איך הופכים את הדבר הזה למשחק כיפי ומדליק.

שעון עצר

אוספים את התיק למחר עם שעון עצר ורושמים את הזמנים בטבלה. על כל שיא שנשבר, נותנים לילד צ'ופר קטן (אבל תבדקו, כמובן, שהתיק באמת מסודר ולא נראה כמו סל כביסה מלוכלכת, עם מחברות וספרים מקומטים מעורבבים עם הפירורים של הכריך).

עטיפות של ספרים ומחברות

כן, ידוע, שהורים הכי לא אוהבים לעטוף ספרים ומחברות. אבל אם תעשו את זה בצורה חכמה, בסופו של דבר תרוויחו לעצמכם מספיק שעות מנוחה במהלך שנת הלימודים, כדי לצאת לחופשה מפנקת. כל מקצוע מקבל צבע משלו. עוטפים את המחברת ואת חוברת הלימוד באותו צבע ואז לא יקרה מצב שהילד התבלבל במחברת או בחוברת והגיע ללימודים לאל הציוד הדרוש. תזכרו – חשבון זה אדום, מדעים – זה כחול. או להיפך. או בכלל צבע אחר שאתם אוהבים.

טוטאליות

כן, טוטאליות. כל יום מוציאים את כל הדברים מהתיק ואז מכניסים אותם בחזרה. למה זה טוב? קודם כל, לאתר כריכים נשכחים. דבר שני – פתקים והודעות מהמורה (כי גם אותם יש לילדים שלנו את הנטייה לשכוח). ובכלל, תיק מאוורר היטב שאין בתוכו חפצים מיותרים, זה תיק קל (ומי כמונו יודע כמה שוקל תיק בית ספר בימינו).

אורזים את התיק בערב

כן, כן, בדיוק כמו שהמורה אומרת. את התיק צריך לסדר אחרי צהרים או בערב, אחרי הכנת השיעורים, קודם כל כדי להרוויח עוד כמה דקות של שינה מוקדם בבוקר. אבל גם: כדי לוודא שלא שוכחים כלום, וגם שעשינו את כל השיעורים ולא שכחנו לספר לאמא שבדיוק מחר המורה למדעים מצפה לנו עם דגם דרכי הרשימה שהיינו אמורים לעשות מבקבוק קולה ריק ושני בלונים.

הולכים עם הלב

מילה מהילד להורה: אל תשכחו – תמיד נרצה לסדר את התיק אם הוא כיפי בשבילנו. אם יש בו מספיק כיסים, אם מצויר עליו גיבור העל האהוב עלינו או יש עליו סמל של קבוצת הכדורגל שאנחנו אוהדים (רמז, אל תנסו לקנות תיק של ריאל מדריד לאוהד ברצלונה ולהיפך).

הסל שלי סגור

הסל שלך ריק כרגע

התחל בקניות

אל תפספסו: הלבשה תחתונה 4+1 מתנה

בחר אפשרויות סגור