דלג לתוכן
Borderline
נקרא כעת:
תלבושת אחידה לבית הספר

תלבושת אחידה לבית הספר

פעם חשבנו שתלבושת אחידה זה הדבר הכי משעמם שיש. בלי אפשרות לביטוי עצמי, בלי יכולת להראות עד כמה אנחנו מתחברים לאופנה העכשווית. היום כבר ברורים היתרונות של תלבושת אחידה בבתי ספר, שתורמת לשוויוניות ומונעת לא מעט בעיות בין התלמידים. ולמרות זאת, בתי הספר מאפשרים מרווח נשימה וחופש גם כאשר הם מכתיבים תלבושת אחידה בבית הספר.

באתר "בורדרליין" תוכלו למצוא שפע של אפשרויות לתלבושות אחידות אופנתיות, נוחות ומתאימות לכל גיל

מגוון רחב של צבעים –

צבע הוא הדבר שהופך כל אחד מאיתנו לבולט בשטח. גם כשיש תלבושת אחידה בבית הספר אפשר לבחור בצבעים שמחים, בולטים ואופנתיים ולשמור בכך על הייחוד. באתר תמצאו שפע של אפשרויות להדפסה על חולצות, בצבעים מאושרים על ידי משרד החינוך ובעיקר כאלו שבני נוער וילדים אוהבים.

גזרות נוחות ואופנתיות –

גזרה נוחה היא אחד הדברים החשובים כשקונים כל בגד. תלבושת אחידה בבית הספר כוללת בדרך כלל הדפסה על חולצה אבל אפשר לבחור בין מגוון גזרות שונות. באתר תלבושת תוכלו להדפיס על חולצות בגזרות רבות – מפוטר ארוך דרך חולצות טי קצרות ועד לקפוצ'ונים.

שילוב לוגואים וסמלים –

לבושת אחידה בבתי ספר כוללת כאמור הדפסה של סמל בית הספר על גבי החולצה. לכל בית ספר יש סמל משלו ולא כל חנות מציעה הדפסה של סמלים לבית ספר מסוים. באתר תלבושת תוכלו להזמין בקלות הדפסה של סמל בית הספר וליצור תלבושת אחידה בלי לצאת מהבית.

כל מה שצריך כדי לרכוש תלבושת אחידה איכותית, נעימה ואופנתית, להדפיס את הסמל של בית הספר ולחסוך בהוצאות הוא אתר אחד שמציע מגוון רחב של אפשרויות במקום אחד. תלבושת אחידה בבית הספר היא כבר לא טרחה – רק נכנסים ומזמינים והתלבושת בדרך אליכם. 

הסל שלי סגור

הסל שלך ריק כרגע

התחל בקניות

אל תפספסו: הלבשה תחתונה 4+1 מתנה

בחר אפשרויות סגור